setoudeh
06 بهمن 1401 - 13:02

پروژه های نیمه تمام آذربایجان غربی تکمیل می شود

ارومیه - استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت از تمام ظرفیت‌های قانونی و منابع مالی مختلف برای تکمیل پروژه ها در راستای ارائه خدمات بیشتر به مردم استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق معتمدیان ظهر پنجشنبه در ادامه بیست و دومین سفر شهرستانی خود، در جمع مردم شهر کشاورز از توابع شاهین دژ افزود: هفته دولت امسال میزان اختصاص اعتبارات عمرانی با رشد ۳۷ برابری نسبت به هفته دولت سال گذشته، به بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال رسید که نشان از عزم دولت در تکمیل پروژه‌های عمرانی دارد.

وی با اشاره به فشار ظالمانه استکبار جهانی علیه مردم ایران، اضافه کرد: قدرت و صلابت جمهوری اسلامی در منطقه موجب شده دشمنان از توطئه‌های مختلف برای تضعیف نظام اسلامی استفاده کنند که تاکنون با حمایت مردم این توطئه‌ها نقش برآب شده است.

استاندار آذربایجان غربی همچنین تصریح کرد: امروز اقتدار نظام اسلامی به جایی رسیده که سنگرهای دفاعی ما به کیلومترها خارج از کشور گسترش یافته و تحمل این صلابت برای دشمنان آزاردهنده است.

معتمدیان به سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نیز اشاره کرده و گفت: دستاورد این سفر بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بوده که از این میزان، ۳۰ هزار میلیارد در بخش اقتصادی و ۲۰ هزار میلیارد نیز مربوط به پروژه‌های عمرانی است.

وی در ادامه با بیان اینکه سفرهای شهرستانی در جهت شناسایی ظرفیت و پتانسیل مناطق مختلف استان صورت می‌گیرد، افزود: با حضور میدانی و کار کارشناسی، تلاش می‌کنیم شاخص‌های توسعه یافتگی را در سطح استان ارتقا دهیم.

استاندار آذربایجان غربی همچنین تاکید کرد: پروژه‌های عمرانی و خدماتی در دست اجرا باید با مشورت و در راستای مطالبات مردمی باشد تا مورد استقبال شهروندان قرار گرفته و رضایت آنان را جلب کند.

معتمدیان خاطرنشان کرد: آذربایجان غربی استانی با ثروت و منابعی قابل توجه است که اگر به زیرساخت‌های آن توجه لازم انجام شود، عقب ماندگی‌ها جبران خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 999171